• +420 733 725 111 /obchod/
  • +420 774 603 251 /stavby/
  • dk-dremax@seznam.cz
  • Sledujte nás na sociálních sítích

Dřevostavby

Sendvičové dřevostavby stavíme systémem hrázděné konstrukce opláštěné Rigistabil nebo OSB deskou a zateplené izolačními materiály.  Panely vyrábíme přímo v naší provozovně. Dodáváme také CLT panely z vrstveného dřeva. Samotná montáž standardního rodinného domku trvá přibližně 4 hodiny.

Podívejte se na fotky z realizací

 

Jakou má dřevostavba životnost? Při správném technologickém postupu výstavby a náležité péči (jako o každý dům) vám dřevěný dům se zachováním veškerého komfortu vydrží prakticky stejně dlouhou dobu jako zděný.

Velkou výhodou dřevostavby je rychlost výstavby. Montované dřevostavby ihned k nastěhování vám při zachování odpovídajících technologických postupů postavíme za 3 až 6 měsíců. 

O dřevostavbách z masivních nebo BSH hranolů, které v DK-Dremax také stavíme, najdete kompletní informace v sekci roubenky

Výhody a nevýhody montované dřevostavby

Tepelně izolační vlastnosti

Dřevo je samo o sobě tepelný izolant, proto dům ze dřeva v zimě rychle a snadno vytopíte, a v létě naopak vytváří příjemné klima díky nepropustnosti tepla zpět do domu. Dřevostavby se často staví jako nízkoenergetické, nebo dokonce pasivní domy. Zásadní je dodržovat správné technologické postupy výstavby. Pak nedochází ke vzniku teplených mostů a následné kondenzaci vlhkosti v konstrukci. Váš dřevěný dům může „dýchat“ a beze zbytku naplní vaši představu o komfortním bydlení s minimálními náklady.

Rychlost výstavby dřevostavby

Jelikož se oproti zděné stavbě jedná o suchou výstavbu, kde není taková potřeba technologických přestávek, je konstrukce domu postavena během velice krátké doby.  

Další výhody dřevostavby

Další nepopiratelnou výhodou dřevostavby je její lehkost. V porovnání se zděným domem je na základovou desku vyvíjen mnohem menší tlak. V souvislosti s konstrukční nosností se zákazníci často ptají i na vícepatrové domy ze dřeva. Konstrukce z dřevěných sloupů bez problémů snese vyšší zátěž, běžně stavíme i vícepatrové dřevostavby.

Velkou výhodou je pro zákazníka také zázemí naší prodejny stavebních potřeb v Příboře, kde najdete veškeré stavební materiály a potřeby pro tesaře, řemeslníky i nadšené kutily.

 

Máte otázky? Ptejte se

Přání zákazníka jsou pro náš tým DK-Dremax prioritou. Na konci naší spolupráci budete bydlet v precizně postavené dřevostavbě, která odpovídá vašim očekáváním. Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou, na všechny otázky o výstavbě ze dřeva rádi odpovíme.

 

Podívejte se na fotky z realizací© 2016 DK-DREMAX GROUP s.r.o. - všechna práva vyhrazena
Změnit nastavení cookies
Tvorba webových stránek Opava