O společnosti

Pro své podnikání jsem si vybral kraj  s mnohasetletou dřevařskou tradicí, který dobře znám, protože jsem zde i vyrůstal.  V naší rodině dřevo ctíme a stavíme z něj už po několik generací, jakožto z dokonalého a vždy znovu obnovitelného materiálu. Již před deseti lety jsem začal samostatně podnikat v oblasti realizací dřevostaveb přímo v srdci Beskyd na Čeladné. Během 10 let se firma rozvinula i do prodeje dřevomateriálů a příslušenství pro tesaře. Začal jsem působit pod obchodním názvem DK-Dremax a nyní máme nejen spoustu spokojených zákazníků ale i dobré zázemí v Příboře, kde jsme pevně zakořeněni. Najdete zde naši prodejnu se širokým sortimentem zboží a postará se o vás i poradí náš skvělý tým. Svou práci máme rádi, a proto se stále zdokonalujeme a rozvíjíme.

DK-Dremax jednoduše znamená: "Váš sen proměníme ve skutečnost." Najdeme ideální místo, kde postavíme třeba dům, jaký si přejete, a na závěr vám dodáme i dřevo do vašeho krbu.

David Kubačák, jednatel

Stavíme roubenky – tradice našich předků

Roubenky stavíme od roku 2006 po celé České republice.  Za tu dobu jsme naplnili přání mnoha našich zákazníků. Stavby tohoto typu perfektně zapadají do naší krajiny, a vytváří tak příjemný dojem tepla domova. Řekněte sami, působí roubenky takto i na vás?

Již před mnoha lety si naši předkové uvědomovali čistotu a krásu tohoto materiálu a vnímali ho stejně jako dnes - jako ušlechtilý a obnovitelný zdroj.

Více o dřevostavbách DK-Dremax a rozdílech mezi roubenkou, srubem a sendvičovou stavbou se dozvíte v části stavby.

Vše pro stavbu v naší specializované prodejně

Dřevostavby jsou náročné jak na tesařskou znalost a zkušenost, tak na kvalitu používaných materiálů. Z toho důvodu jsme v roce 2013 otevřeli prodejnu DK-Dremax na ploše více než 1 000 m2. Kompletní sortiment pro tesaře a veškerý materiál pro stavbu, řemeslníky i nadšené kutily najdete v naší prodejně DK-Dremax. Podrobněji o prodejně a komplexním sortimentu pro dřevostavby v sekci prodejna.

Pro budoucnost 

Generace našich předků velmi dobře věděly, že nelze krajinu pouze vytěžit, ale je nutné jí její dary zase vracet, proto se i my věnujeme lesním a pěstebním pracím. Sázením stromů zajišťujeme obnovu toho nejdůležitějšího zdroje – dřeva. Chceme, aby se i naši potomci mohli radovat ze zdravých lesů plných života.

Díky spokojeným zákazníkům, kteří se k nám rádi vracejí, se naše firma rozvíjí a roste. Jako poděkování za tuto příjemnou spolupráci podporujeme různé zájmové aktivity a přispíváme lidem v nouzi.

© 2016 DK Dremax - všechna práva vyhrazena