• +420 733 725 111 /obchod/
  • +420 774 603 251 /stavby/
  • dk-dremax@seznam.cz
  • Sledujte nás na sociálních sítích

Altánky a pergoly

Altány a pergoly jedinečným způsobem prodlouží a zkrášlí čas, který trávíte na zahradě. Navíc správně postavený altán nebo dřevěná přístavba tvoří působivou dominantu zahrady na dlouhé roky. Altány jsou zastřešené, volně stojící dřevěné stavby, s otevřenými nebo plnými stěnami. Pergola nejčastěji přiléhá přímo k domu, obvykle není zastřešena, protože slouží jako opora pro popínavé rostliny. Stále více lidí volí variantu zastřešené přístavby, která zvětší obytný prostor domu a nenásilně propojí dům s krajinou. Podívejte se na fotogalerii realizovaných altánků, příštřešků a pergol.

Altán z masivu nebo BSH hranolů

V DK-Dremax nejčastěji stavíme dřevěné altány, pergoly nebo kryté přístřešky z masivního smrkového dřeva.  Pro designově náročnější stavby používáme lepené BSH hranoly. BSH hranoly jsou pohledově velmi efektní, rozměrově stálé, bez kazů a ve výsledku působí altán či pergola stejnorodě a konzistentně. Naopak masivní dřevo se vlivem času mění a není tolik stálé. Je jen na zákazníkovi, jakou variantu si zvolí. 

Stavebnice nebo altán na klíč

Altány mohou být s plnými či otevřenými stěnami, o různém půdorysu a různou střešní krytinou. Vyrábíme od klasických jednoduchých čtyřbokých staveb, až po designově složité mnohotvaré dřevěné konstrukce. Často zákazníci volí variantu zakoupení vyřezaného materiálu na pergolu v areálu naší firmy v Příboře a pak už staví sami.  Podobným způsobem často připravujeme stavebnice pro otevřená stání na auta, přístěnky na dřevo nebo zahradní dřevěné domky a kůlny pro skladování jízdních kol a nářadí.

Společným jmenovatelem všech zahradních staveb je dřevo v celé jeho kráse.  Je odolné, estetické a s časem ještě krásnější. Dřevěné altány a přístřešky zahradu nezahltí svou hmotou, naopak při správném umístění přirozeně zapadnou do krajiny, zahrada bude působit kultivovaně a vy v ní budete relaxovat od brzkého jara až do pozdního podzimu. 

 

Podívejte se na naše reference© 2016 DK-DREMAX GROUP s.r.o. - všechna práva vyhrazena
Změnit nastavení cookies
Tvorba webových stránek Opava